top of page

HAKKIMIZDA

Renksan Alüminyum Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1993 yılından bu yana boya ve elektrostatik toz boya üretiminde sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Her gün biraz daha büyüyen ticaret hacmi ile pazara hakim olma hedefinde emin adımlarla yoluna devam eden Renksan ADA, artan müşteri taleplerine karşılık verebilmek adına alüminyum hammaddesi üzerine faaliyet gösteren satış mağazalarını kurmaya başlamıştır.

2021 yılında hizmet vermeye başlayan satış mağazasıyla Renksan ADA, pazarda rekabet gücü yüksek katma değerli ürünler ve hizmetler üretmek için Türkiye’de ve Dünya’da faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.

Vizyonumuz

Renksan ADA olarak, Yerli ve Milli üretimle ülkemize kazandırdığımız Alüminyum ürünlerimizi, "keşfet, yarat, üret ve sat" mottosuyla global ölçekte ticari hacme ulaştırarak Metal Sanayii’nde Dünya standartlarında hizmet verme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Yola çıktığımızda ilke olarak benimsediğimiz vizyonumuz çerçevesinde satış mağazalarımızla müşteri taleplerini yerinden dinleyerek ürün desteği veriyoruz. ‘’Konu Alüminyum ise, yolunuz mutlaka Renksan ADA’ya rastlayacaktır’’ diyerek hayal edileni metallerde şekillendiriyoruz.

Adsız.png
rnk.png

TÜRKİYE'NİN YENİLİKÇİ GÜCÜ

"Alüminyum Çözüm Merkezi"

bottom of page